|
|
| Marka Adı: | RUYA |
| Model Numarası: | ZDFT-360A |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Teslim Zamanı: | 20-30 iş günü |
| Ödeme Şartları: | T/T |
ZDFT-360A Program kontrollü Otomatik Çok Dişli İndeksleme Masası, çok dişli bir indeksleme masasından ve segmentli davul tekerleği okuma sistemlerinden oluşur.En yüksek açı okuma çözünürlüğünü 0'a kadar elde etmek.1" hem sabit hem de hareketli okuma kapaklarında. Bu sistem, sürekli okumaların gerekli olduğu ölçüm siteleri için uygundur.
Program kontrollü çok dişli indeksleme masası, üst diş diskinin kaldırılmasını ve döndürülmesini yöneten bilgisayar kontrollü bir adımlı motorla çalıştırılır.Bu, çok dişli indeksleme tablosunun otomatik test uygulamaları için programlama yoluyla kontrol edilmesini sağlar.
| Model | ZDFT-360A |
|---|---|
| Masa çapı (mm) | Φ205 |
| Boyutlar (mm) | 368*138*362 |
| Doğruluk - Dikey kullanım | 0.5" |
| Doğruluk - Yatay kullanım | 1 " |
| Köşe Ölçümü Tekrarlanabilirlik Doğruluğu | 0.2 |
| Yük (kg) | 30 |
| Ağırlık (kg) | 45 |
|
| Marka Adı: | RUYA |
| Model Numarası: | ZDFT-360A |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Ahşap kutu |
| Ödeme Şartları: | T/T |
ZDFT-360A Program kontrollü Otomatik Çok Dişli İndeksleme Masası, çok dişli bir indeksleme masasından ve segmentli davul tekerleği okuma sistemlerinden oluşur.En yüksek açı okuma çözünürlüğünü 0'a kadar elde etmek.1" hem sabit hem de hareketli okuma kapaklarında. Bu sistem, sürekli okumaların gerekli olduğu ölçüm siteleri için uygundur.
Program kontrollü çok dişli indeksleme masası, üst diş diskinin kaldırılmasını ve döndürülmesini yöneten bilgisayar kontrollü bir adımlı motorla çalıştırılır.Bu, çok dişli indeksleme tablosunun otomatik test uygulamaları için programlama yoluyla kontrol edilmesini sağlar.
| Model | ZDFT-360A |
|---|---|
| Masa çapı (mm) | Φ205 |
| Boyutlar (mm) | 368*138*362 |
| Doğruluk - Dikey kullanım | 0.5" |
| Doğruluk - Yatay kullanım | 1 " |
| Köşe Ölçümü Tekrarlanabilirlik Doğruluğu | 0.2 |
| Yük (kg) | 30 |
| Ağırlık (kg) | 45 |