|
|
| Marka Adı: | RUYA |
| Model Numarası: | FD07/FHT12 |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Teslim Zamanı: | 20-30 iş günü |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Şartname | Değer |
|---|---|
| Ölçüm Aralığı | 0-360° |
| Arama İndeksleme Değeri | 1° |
| Ölçüm Doğruluğu | 1" (FHT12) / 2" (FD07) |
| Ölçüm Çözünürlüğü | 0,1" veya 0,00001° |
| Merkez Yüksekliği | 160mm |
| Mil Deliği | Mors 4# |
|
| Marka Adı: | RUYA |
| Model Numarası: | FD07/FHT12 |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Ahşap kutu |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Şartname | Değer |
|---|---|
| Ölçüm Aralığı | 0-360° |
| Arama İndeksleme Değeri | 1° |
| Ölçüm Doğruluğu | 1" (FHT12) / 2" (FD07) |
| Ölçüm Çözünürlüğü | 0,1" veya 0,00001° |
| Merkez Yüksekliği | 160mm |
| Mil Deliği | Mors 4# |