| Marka Adı: | RUYA |
| Model Numarası: | RYS7-720 |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Teslim Zamanı: | 20-30 iş günü |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | RYS7-720 |
| Doğruluk | ±2′′ |
| Çözünürlük | 0.36" |
| Tekrarlanabilirlik | 0.72′′ |
| Elektriksel izin verilen dönme hızı | En fazla 400 rpm |
| Fiziksel dönme hızı | En fazla 10000 rpm |
| Çıkış Modu | Çevre kartı ile donatılmış analog miktar, çıkış açısı verilerine |
| Arayüz Formu | Bağlantı / tel |
| Arayüz Protokolü | BISS_C / ENDAT / SPI / Özel |
| Çapraz | 50-350 mm |
| Kalınlığı | 10-25mm; özelleştirilebilir |
| Güç kaynağı | 9~36VDC |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C+120°C |
| Marka Adı: | RUYA |
| Model Numarası: | RYS7-720 |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Ahşap kutu |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | RYS7-720 |
| Doğruluk | ±2′′ |
| Çözünürlük | 0.36" |
| Tekrarlanabilirlik | 0.72′′ |
| Elektriksel izin verilen dönme hızı | En fazla 400 rpm |
| Fiziksel dönme hızı | En fazla 10000 rpm |
| Çıkış Modu | Çevre kartı ile donatılmış analog miktar, çıkış açısı verilerine |
| Arayüz Formu | Bağlantı / tel |
| Arayüz Protokolü | BISS_C / ENDAT / SPI / Özel |
| Çapraz | 50-350 mm |
| Kalınlığı | 10-25mm; özelleştirilebilir |
| Güç kaynağı | 9~36VDC |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C+120°C |