| Marka Adı: | RUYA |
| Model Numarası: | / |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Teslim Zamanı: | 20-30 iş günü |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Şartname | Değer |
|---|---|
| Masa Çapı | Ф200mm |
| Tablo Düzlüğü | 0,02 mm |
| Masa Salgısı | 0,02 mm |
| Yük Kapasitesi | ≤15Kg |
| Eksenin Döner Doğruluğu | ±3″ |
| Açısal Konumun Konumlandırma Hatası | ±3″ |
| Açısal Konumun Konumlandırma Tekrarlanabilirliği | ±1,5″ |
| Ayarlanabilir Diklik Aralığı | ±15° |
| Ağırlık | yaklaşık 60kg |
| Marka Adı: | RUYA |
| Model Numarası: | / |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Ahşap kutu |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Şartname | Değer |
|---|---|
| Masa Çapı | Ф200mm |
| Tablo Düzlüğü | 0,02 mm |
| Masa Salgısı | 0,02 mm |
| Yük Kapasitesi | ≤15Kg |
| Eksenin Döner Doğruluğu | ±3″ |
| Açısal Konumun Konumlandırma Hatası | ±3″ |
| Açısal Konumun Konumlandırma Tekrarlanabilirliği | ±1,5″ |
| Ayarlanabilir Diklik Aralığı | ±15° |
| Ağırlık | yaklaşık 60kg |