|
|
| Marka Adı: | RUYA |
| Model Numarası: | 3DT550WK |
| Moq: | 1 set |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Teslim Zamanı: | 3-4 Ay |
| Ödeme Şartları: | T/T |
3FDT550WK üç eksenli sıcaklık kontrol döner tablası, sıcaklık kontrolünü hassas dönüş fonksiyonlarıyla birleştiren özel bir test ekipmanıdır. Bu sistem öncelikle malzemelerin ve ürünlerin aşırı yüksek veya düşük sıcaklıktaki çevre koşulları altında kapsamlı performans testleri için tasarlanmıştır.
| Şartname | Değer |
|---|---|
| Yük Ağırlığı | 40Kg |
| Masa Çapı | Ф550mm |
| Tablo Düzlüğü | 0,02 mm |
| Masa Salgısı | 0,02 mm |
| Üç Eksenin Döner Doğruluğu | ±3″ |
| Üç Eksenin Dikliği | ±3″ |
| Üç Eksenin Kesişimi | Ф0.5mm çaplı top |
| Açısal Konumun Konumlandırma Hatası | ±2″ |
| Açısal Konumun Konumlandırma Tekrarlanabilirliği | ±2″ |
| Oran Aralığı | İç çerçeve: 0,01°/s~500°/s Orta çerçeve: 0,01°/s~200°/s Dış çerçeve: 0,01°/s~100°/s |
| Hız Doğruluğu | ω≤1°/s: 2*10⁻³ (1° ortalama) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10⁻⁴ (10° ortalama) ω≥10°/s: 2*10⁻⁵ (360° ortalama) |
| Maksimum Açısal İvme | İç çerçeve: ≥100°/s² Orta çerçeve: ≥100°/s² Dış çerçeve: ≥100°/s² |
| Kullanıcı Kayma Halkası | Özelleştirilebilir |
| Sıcaklık Aralığı | -50°C~+120°C |
| Sıcaklık Hatası | ±1°C |
| Sıcaklık Dalgalanması | ±1°C |
| Sıcaklık Eşitliği | ±2°C |
| Maksimum Isıtma ve Soğutma Hızı | ≥3°C/dak |
| Kutu İçi Boyutlar | 600 mm x 600 mm x 620 mm |
|
| Marka Adı: | RUYA |
| Model Numarası: | 3DT550WK |
| Moq: | 1 set |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Ahşap kutu |
| Ödeme Şartları: | T/T |
3FDT550WK üç eksenli sıcaklık kontrol döner tablası, sıcaklık kontrolünü hassas dönüş fonksiyonlarıyla birleştiren özel bir test ekipmanıdır. Bu sistem öncelikle malzemelerin ve ürünlerin aşırı yüksek veya düşük sıcaklıktaki çevre koşulları altında kapsamlı performans testleri için tasarlanmıştır.
| Şartname | Değer |
|---|---|
| Yük Ağırlığı | 40Kg |
| Masa Çapı | Ф550mm |
| Tablo Düzlüğü | 0,02 mm |
| Masa Salgısı | 0,02 mm |
| Üç Eksenin Döner Doğruluğu | ±3″ |
| Üç Eksenin Dikliği | ±3″ |
| Üç Eksenin Kesişimi | Ф0.5mm çaplı top |
| Açısal Konumun Konumlandırma Hatası | ±2″ |
| Açısal Konumun Konumlandırma Tekrarlanabilirliği | ±2″ |
| Oran Aralığı | İç çerçeve: 0,01°/s~500°/s Orta çerçeve: 0,01°/s~200°/s Dış çerçeve: 0,01°/s~100°/s |
| Hız Doğruluğu | ω≤1°/s: 2*10⁻³ (1° ortalama) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10⁻⁴ (10° ortalama) ω≥10°/s: 2*10⁻⁵ (360° ortalama) |
| Maksimum Açısal İvme | İç çerçeve: ≥100°/s² Orta çerçeve: ≥100°/s² Dış çerçeve: ≥100°/s² |
| Kullanıcı Kayma Halkası | Özelleştirilebilir |
| Sıcaklık Aralığı | -50°C~+120°C |
| Sıcaklık Hatası | ±1°C |
| Sıcaklık Dalgalanması | ±1°C |
| Sıcaklık Eşitliği | ±2°C |
| Maksimum Isıtma ve Soğutma Hızı | ≥3°C/dak |
| Kutu İçi Boyutlar | 600 mm x 600 mm x 620 mm |