| Marka Adı: | RUYA |
| Model Numarası: | 2st580-ah |
| Moq: | 1 set |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Teslim Zamanı: | 3-4 Ay |
| Ödeme Şartları: | T/T |
2ST580-AH çift eksenli manuel dijital ekranlı, kaldırmalı konum döner tablası, test parçalarının iç ve dış halkalarının iki serbestlik derecesinin tek tek veya aynı anda statik tutum simülasyonu için tasarlanmıştır. Bu hassas cihaz aynı zamanda açı çıktı doğruluğunun tespit edilmesi ve test parçası bileşenlerinin kalibrasyonu için de uygundur.
| Şartname | Değer |
|---|---|
| Yük Ağırlığı | 40Kg |
| Masa Çapı | Ф580mm |
| Tablo Düzlüğü | 0,02 mm |
| Masa Salgısı | 0,02 mm |
| Çift Eksenli Döner Doğruluk | ±3″ |
| Çift Eksen Dikliği | ±3″ |
| Çift Eksenli Kesişim | Ф0.5mm çaplı top |
| Açısal Konumun Konumlandırma Hatası | Dış çerçeve: ±5″ İç çerçeve: ±5″ |
| Açısal Konumun Konumlandırma Tekrarlanabilirliği | ±2″ |
| Açı Döner Aralığı | İç çerçeve: Sürekli dönüş Dış çerçeve: ±90° |
| Ekran Modu | Derece: 0.0000-359.9999° Derece, dakika ve saniye: 0°0′0″-359°59′59″ Radyan: 0,0000-6,2832 |
| Ekran Çözünürlüğü | 0,0001° |
| Kaldırma Aralığı | 200 mm |
| Marka Adı: | RUYA |
| Model Numarası: | 2st580-ah |
| Moq: | 1 set |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Ahşap kutu |
| Ödeme Şartları: | T/T |
2ST580-AH çift eksenli manuel dijital ekranlı, kaldırmalı konum döner tablası, test parçalarının iç ve dış halkalarının iki serbestlik derecesinin tek tek veya aynı anda statik tutum simülasyonu için tasarlanmıştır. Bu hassas cihaz aynı zamanda açı çıktı doğruluğunun tespit edilmesi ve test parçası bileşenlerinin kalibrasyonu için de uygundur.
| Şartname | Değer |
|---|---|
| Yük Ağırlığı | 40Kg |
| Masa Çapı | Ф580mm |
| Tablo Düzlüğü | 0,02 mm |
| Masa Salgısı | 0,02 mm |
| Çift Eksenli Döner Doğruluk | ±3″ |
| Çift Eksen Dikliği | ±3″ |
| Çift Eksenli Kesişim | Ф0.5mm çaplı top |
| Açısal Konumun Konumlandırma Hatası | Dış çerçeve: ±5″ İç çerçeve: ±5″ |
| Açısal Konumun Konumlandırma Tekrarlanabilirliği | ±2″ |
| Açı Döner Aralığı | İç çerçeve: Sürekli dönüş Dış çerçeve: ±90° |
| Ekran Modu | Derece: 0.0000-359.9999° Derece, dakika ve saniye: 0°0′0″-359°59′59″ Radyan: 0,0000-6,2832 |
| Ekran Çözünürlüğü | 0,0001° |
| Kaldırma Aralığı | 200 mm |