|
|
| Marka Adı: | RUYA |
| Model Numarası: | 2dt600gz |
| Moq: | 1 set |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Teslim Zamanı: | 3-4 Ay |
| Ödeme Şartları: | T/T |
2DT600GZ Çift Eksenli İnersyal Navigasyon Test Döner Masası, azimut ekseninde (X) ve tonlama ekseninde (Y) iki derece hareket özgürlüğüne sahiptir.Bu masa üstü iki boyutlu hassasiyetli test ekipman öncelikle pozisyonu test için kullanılır, hız salınımı, izleme ve hassas bileşenlerin ve montajların diğer fonksiyonları.
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Yük ağırlığı | 50Kg |
| Masa çapı | F600mm |
| Masa düzlüğü | 0.02 mm |
| Tablo Çıkışı | 0.02 mm |
| Çifte Eksenli Dönüş Doğrulukları | ±3′′ |
| Çift Eksen Perpendikularitesi | ±3′′ |
| Çift Eksen Çaprazlığı | F0.5mm çaplı bir top |
| Koyu pozisyonun pozisyon hatası | Dış çerçeve: ±3′′ İç çerçeve: ±2′′ |
| Konumlandırma, açısal konumun tekrarlanabilirliği | ±2′′ |
| Hisse aralığı | İç çerçeve: 0.001°/s ~ 15°/s Dış çerçeve: 0.001°/s ~ 15°/s |
| Açı dönme aralığı | Dış çerçeve: ±90° İç çerçeve: ±170° |
| Hız Doğruluğu | ω ≤ 1°/s: 2×10−3 (1° ortalama) 1°/s ≤ ω < 10°/s: 2×10−4 (10° ortalama) ω ≥ 10°/s: 2×10−5 (ortalama 360°) |
| Maksimum açısal hızlanma | İç çerçeve: ≥30°/s2 Dış çerçeve: ≥30°/s2 |
|
|
| Marka Adı: | RUYA |
| Model Numarası: | 2dt600gz |
| Moq: | 1 set |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Ahşap kutu |
| Ödeme Şartları: | T/T |
2DT600GZ Çift Eksenli İnersyal Navigasyon Test Döner Masası, azimut ekseninde (X) ve tonlama ekseninde (Y) iki derece hareket özgürlüğüne sahiptir.Bu masa üstü iki boyutlu hassasiyetli test ekipman öncelikle pozisyonu test için kullanılır, hız salınımı, izleme ve hassas bileşenlerin ve montajların diğer fonksiyonları.
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Yük ağırlığı | 50Kg |
| Masa çapı | F600mm |
| Masa düzlüğü | 0.02 mm |
| Tablo Çıkışı | 0.02 mm |
| Çifte Eksenli Dönüş Doğrulukları | ±3′′ |
| Çift Eksen Perpendikularitesi | ±3′′ |
| Çift Eksen Çaprazlığı | F0.5mm çaplı bir top |
| Koyu pozisyonun pozisyon hatası | Dış çerçeve: ±3′′ İç çerçeve: ±2′′ |
| Konumlandırma, açısal konumun tekrarlanabilirliği | ±2′′ |
| Hisse aralığı | İç çerçeve: 0.001°/s ~ 15°/s Dış çerçeve: 0.001°/s ~ 15°/s |
| Açı dönme aralığı | Dış çerçeve: ±90° İç çerçeve: ±170° |
| Hız Doğruluğu | ω ≤ 1°/s: 2×10−3 (1° ortalama) 1°/s ≤ ω < 10°/s: 2×10−4 (10° ortalama) ω ≥ 10°/s: 2×10−5 (ortalama 360°) |
| Maksimum açısal hızlanma | İç çerçeve: ≥30°/s2 Dış çerçeve: ≥30°/s2 |