|
|
| Marka Adı: | RUYA |
| Model Numarası: | 3DT320-A |
| Moq: | 1 set |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Teslim Zamanı: | 3-4 Ay |
| Ödeme Şartları: | T/T |
3DT320-A Küçük Masaüstü Üç Eksenli Elektrikli Döner Tabla, tutum hareketinin simülasyon testleri için tasarlanmış yüksek hassasiyetli, çok işlevli üç eksenli bir test ekipmanıdır. Bu çok yönlü sistem, hem konum hem de hız fonksiyonlarını içeren atalet kombinasyonlarının ve cihazların test edilmesi ve kalibrasyonu için idealdir.
| Şartname | Detaylar |
|---|---|
| Yük Ağırlığı | 15Kg |
| Masa Çapı | Ф320mm |
| Tablo Düzlüğü | 0,02 mm |
| Masa Salgısı | 0,02 mm |
| Üç Eksenin Döner Doğruluğu | ±5″ |
| Üç Eksenin Dikliği | ±6″ |
| Üç Eksenin Kesişimi | Ф0.5mm çaplı top |
| Açısal Konumun Konumlandırma Hatası | ±5″ |
| Açısal Konumun Konumlandırma Tekrarlanabilirliği | ±5″ |
| Oran Aralığı | İç çerçeve: 0,01°/s~300°/s Orta çerçeve: 0,01°/s~200°/s Dış çerçeve: 0,01°/s~200°/s |
| Hız Doğruluğu | ω≤1°/s: 2*10⁻³ (1° ortalama) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10⁻⁴ (10° ortalama) ω≥10°/s: 2*10⁻⁵ (360° ortalama) |
| Maksimum Açısal İvme | İç çerçeve: ≥100°/s² Orta çerçeve: ≥50°/s² Dış çerçeve: ≥50°/s² |
| Kullanıcı Kayma Halkası | Özelleştirilebilir |
|
| Marka Adı: | RUYA |
| Model Numarası: | 3DT320-A |
| Moq: | 1 set |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Ahşap kutu |
| Ödeme Şartları: | T/T |
3DT320-A Küçük Masaüstü Üç Eksenli Elektrikli Döner Tabla, tutum hareketinin simülasyon testleri için tasarlanmış yüksek hassasiyetli, çok işlevli üç eksenli bir test ekipmanıdır. Bu çok yönlü sistem, hem konum hem de hız fonksiyonlarını içeren atalet kombinasyonlarının ve cihazların test edilmesi ve kalibrasyonu için idealdir.
| Şartname | Detaylar |
|---|---|
| Yük Ağırlığı | 15Kg |
| Masa Çapı | Ф320mm |
| Tablo Düzlüğü | 0,02 mm |
| Masa Salgısı | 0,02 mm |
| Üç Eksenin Döner Doğruluğu | ±5″ |
| Üç Eksenin Dikliği | ±6″ |
| Üç Eksenin Kesişimi | Ф0.5mm çaplı top |
| Açısal Konumun Konumlandırma Hatası | ±5″ |
| Açısal Konumun Konumlandırma Tekrarlanabilirliği | ±5″ |
| Oran Aralığı | İç çerçeve: 0,01°/s~300°/s Orta çerçeve: 0,01°/s~200°/s Dış çerçeve: 0,01°/s~200°/s |
| Hız Doğruluğu | ω≤1°/s: 2*10⁻³ (1° ortalama) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10⁻⁴ (10° ortalama) ω≥10°/s: 2*10⁻⁵ (360° ortalama) |
| Maksimum Açısal İvme | İç çerçeve: ≥100°/s² Orta çerçeve: ≥50°/s² Dış çerçeve: ≥50°/s² |
| Kullanıcı Kayma Halkası | Özelleştirilebilir |