|
|
| Marka Adı: | RUYA |
| Model Numarası: | 3DT565-B |
| Moq: | 1 set |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Teslim Zamanı: | 3-4 Ay |
| Ödeme Şartları: | T/T |
3DT565-B Üç Eksenli Elektrikli Döner Tabla, üç bağımsız eksende (eğim, yuvarlanma ve sapma) dönebilen hassas bir cihazdır. Bu gelişmiş ekipman, hassas hareket simülasyonu ve testlerinin gerekli olduğu havacılık, bilimsel araştırma ve endüstriyel otomasyon alanlarında kapsamlı uygulamalara sahiptir.
| Şartname | Detaylar |
|---|---|
| Yük Ağırlığı | 30Kg |
| Maksimum Test Parçası Boyutu | 400mm * 400mm * 400mm |
| Üç Eksenin Döner Doğruluğu | ±3″ |
| Üç Eksenin Dikliği | ±3″ |
| Üç Eksenin Kesişimi | Ф0.5mm çaplı top |
| Açısal Konumun Konumlandırma Hatası | ±5″ |
| Açısal Konumun Konumlandırma Tekrarlanabilirliği | ±2″ |
| Oran Aralığı | İç çerçeve: 0,01°/s ~ 200°/s Orta çerçeve: 0,01°/s ~ 200°/s Dış çerçeve: 0,01°/s ~ 200°/s |
| Hız Doğruluğu | ω ≤ 1°/s: 2*10⁻³ (1° ortalama) 1°/s ≤ ω < 10°/s: 2*10⁻⁴ (10° ortalama) ω ≥ 10°/s: 2*10⁻⁵ (360° ortalama) |
| Maksimum Açısal İvme | İç çerçeve: ≥100°/s² Orta çerçeve: ≥100°/s² Dış çerçeve: ≥50°/s² |
| Kullanıcı Kayma Halkası | Özelleştirilebilir |
|
| Marka Adı: | RUYA |
| Model Numarası: | 3DT565-B |
| Moq: | 1 set |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Ahşap kutu |
| Ödeme Şartları: | T/T |
3DT565-B Üç Eksenli Elektrikli Döner Tabla, üç bağımsız eksende (eğim, yuvarlanma ve sapma) dönebilen hassas bir cihazdır. Bu gelişmiş ekipman, hassas hareket simülasyonu ve testlerinin gerekli olduğu havacılık, bilimsel araştırma ve endüstriyel otomasyon alanlarında kapsamlı uygulamalara sahiptir.
| Şartname | Detaylar |
|---|---|
| Yük Ağırlığı | 30Kg |
| Maksimum Test Parçası Boyutu | 400mm * 400mm * 400mm |
| Üç Eksenin Döner Doğruluğu | ±3″ |
| Üç Eksenin Dikliği | ±3″ |
| Üç Eksenin Kesişimi | Ф0.5mm çaplı top |
| Açısal Konumun Konumlandırma Hatası | ±5″ |
| Açısal Konumun Konumlandırma Tekrarlanabilirliği | ±2″ |
| Oran Aralığı | İç çerçeve: 0,01°/s ~ 200°/s Orta çerçeve: 0,01°/s ~ 200°/s Dış çerçeve: 0,01°/s ~ 200°/s |
| Hız Doğruluğu | ω ≤ 1°/s: 2*10⁻³ (1° ortalama) 1°/s ≤ ω < 10°/s: 2*10⁻⁴ (10° ortalama) ω ≥ 10°/s: 2*10⁻⁵ (360° ortalama) |
| Maksimum Açısal İvme | İç çerçeve: ≥100°/s² Orta çerçeve: ≥100°/s² Dış çerçeve: ≥50°/s² |
| Kullanıcı Kayma Halkası | Özelleştirilebilir |