|
|
| Marka Adı: | RUYA |
| Model Numarası: | 3DT650-A |
| Moq: | 1 set |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Teslim Zamanı: | 3-4 Ay |
| Ödeme Şartları: | T/T |
3DT650-A Üç Eksenli Navigasyon Anti- müdahale Test Döner Masası, üç bağımsız eksen (ok, yuvarlanma ve eğme) üzerinde döndürülebilen hassas bir cihazdır.Bu gelişmiş ekipman, havacılık ve uzay sektöründe geniş bir kullanım alanına sahip., bilimsel araştırma ve endüstriyel otomasyon alanlarında, çok eksenli hareket kontrolünün gerekli olduğu alanlar.
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Yük ağırlığı | 20kg |
| Masa çapı | F600mm |
| Masa düzlüğü | 0.02 mm |
| Tablo Çıkışı | 0.02 mm |
| Üç Eksenli Dönüş Doğrulukları | ±3′′ |
| Üç Eksen Perpendikularitesi | ±3′′ |
| Üç Eksen Çaprazlığı | F0.5mm çaplı bir top |
| Koyu pozisyonun pozisyon hatası | ±0,1° |
| Hisse aralığı | İç çerçeve: ≤3600°/s Orta çerçeve: ≤20°/s Dış çerçeve: ≤20°/s |
| Dönüşüm aralığı | İç çerçeve: sürekli dönüş Orta çerçeve: -90°~+90° Dış çerçeve: sürekli dönüş |
| Maksimum açısal hızlanma | İç çerçeve: ≥60°/s2 Orta çerçeve: ≥20°/s2 Dış çerçeve: ≥20°/s2 |
| Kullanıcı Kayma Yüzüğü | Özelleştirilebilir |
| En fazla iş parçasının boyutu | F600*450 |
| Görünüm açısı | ≤15° |
|
| Marka Adı: | RUYA |
| Model Numarası: | 3DT650-A |
| Moq: | 1 set |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Ahşap kutu |
| Ödeme Şartları: | T/T |
3DT650-A Üç Eksenli Navigasyon Anti- müdahale Test Döner Masası, üç bağımsız eksen (ok, yuvarlanma ve eğme) üzerinde döndürülebilen hassas bir cihazdır.Bu gelişmiş ekipman, havacılık ve uzay sektöründe geniş bir kullanım alanına sahip., bilimsel araştırma ve endüstriyel otomasyon alanlarında, çok eksenli hareket kontrolünün gerekli olduğu alanlar.
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Yük ağırlığı | 20kg |
| Masa çapı | F600mm |
| Masa düzlüğü | 0.02 mm |
| Tablo Çıkışı | 0.02 mm |
| Üç Eksenli Dönüş Doğrulukları | ±3′′ |
| Üç Eksen Perpendikularitesi | ±3′′ |
| Üç Eksen Çaprazlığı | F0.5mm çaplı bir top |
| Koyu pozisyonun pozisyon hatası | ±0,1° |
| Hisse aralığı | İç çerçeve: ≤3600°/s Orta çerçeve: ≤20°/s Dış çerçeve: ≤20°/s |
| Dönüşüm aralığı | İç çerçeve: sürekli dönüş Orta çerçeve: -90°~+90° Dış çerçeve: sürekli dönüş |
| Maksimum açısal hızlanma | İç çerçeve: ≥60°/s2 Orta çerçeve: ≥20°/s2 Dış çerçeve: ≥20°/s2 |
| Kullanıcı Kayma Yüzüğü | Özelleştirilebilir |
| En fazla iş parçasının boyutu | F600*450 |
| Görünüm açısı | ≤15° |