|
|
| Marka Adı: | RUYA |
| Model Numarası: | 2DTGZ-B |
| Moq: | 1 set |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Teslim Zamanı: | 3-4 Ay |
| Ödeme Şartları: | T/T |
2DTGZ-B Çift Eksenli Yüksek Hassasiyetli Hareket Test Takip Döner Tablası, hem azimut (X ekseni) hem de eğim (Y ekseni) eksenleri için çift serbestlik dereceli sistemlere sahip gelişmiş bir iki boyutlu hareket test platformudur. Hassas servo kontrol teknolojisini kullanan bu sistem, havacılık bileşenleri, optoelektronik ekipmanlar, ataletsel navigasyon sistemleri ve ilgili uygulamalar için kapsamlı çok boyutlu dinamik performans testi sağlamak üzere tasarlanmıştır.
Bu döner tabla, bilimsel araştırma ve endüstriyel uygulamalar için karmaşık hareket yörüngelerinin yüksek güvenilirlikli test gereksinimlerini karşılayarak hedef simülasyonu, salınım taraması ve dinamik takip dahil olmak üzere deneysel senaryolarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Yük Ağırlığı | 50Kg |
| Yük Boyutu | 300mm * 300mm * 200mm |
| Çift Eksenin Dönüş Hassasiyeti | ±3" |
| Çift Eksenin Dikliği | ±3" |
| Çift Eksenin Kesişimi | Ø0.5mm çaplı bilye |
| Açısal Konumun Konumlandırma Hatası | Dış çerçeve: ±15" İç çerçeve: ±15" |
| Açısal Konumun Konumlandırma Tekrarlanabilirliği | ±15" |
| Hız Aralığı | İç çerçeve: 0.001°/s ~ 15°/s Dış çerçeve: 0.001°/s ~ 15°/s |
| Açısal Dönüş Aralığı | Dış çerçeve: 0° ~ 360° İç çerçeve: -50° ~ +50° |
| Hız Hassasiyeti | ω ≤ 1°/s: 2*10⁻³ (1° ortalama) 1°/s ≤ ω < 10°/s: 2*10⁻⁴ (10° ortalama)ω ≥ 10°/s: 2*10⁻⁵ (360° ortalama) Maksimum Açısal İvme |
| İç çerçeve: ≥ 10°/s² | Dış çerçeve: ≥ 10°/s² Ürün Resimleri |
|
| Marka Adı: | RUYA |
| Model Numarası: | 2DTGZ-B |
| Moq: | 1 set |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Ahşap kutu |
| Ödeme Şartları: | T/T |
2DTGZ-B Çift Eksenli Yüksek Hassasiyetli Hareket Test Takip Döner Tablası, hem azimut (X ekseni) hem de eğim (Y ekseni) eksenleri için çift serbestlik dereceli sistemlere sahip gelişmiş bir iki boyutlu hareket test platformudur. Hassas servo kontrol teknolojisini kullanan bu sistem, havacılık bileşenleri, optoelektronik ekipmanlar, ataletsel navigasyon sistemleri ve ilgili uygulamalar için kapsamlı çok boyutlu dinamik performans testi sağlamak üzere tasarlanmıştır.
Bu döner tabla, bilimsel araştırma ve endüstriyel uygulamalar için karmaşık hareket yörüngelerinin yüksek güvenilirlikli test gereksinimlerini karşılayarak hedef simülasyonu, salınım taraması ve dinamik takip dahil olmak üzere deneysel senaryolarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Yük Ağırlığı | 50Kg |
| Yük Boyutu | 300mm * 300mm * 200mm |
| Çift Eksenin Dönüş Hassasiyeti | ±3" |
| Çift Eksenin Dikliği | ±3" |
| Çift Eksenin Kesişimi | Ø0.5mm çaplı bilye |
| Açısal Konumun Konumlandırma Hatası | Dış çerçeve: ±15" İç çerçeve: ±15" |
| Açısal Konumun Konumlandırma Tekrarlanabilirliği | ±15" |
| Hız Aralığı | İç çerçeve: 0.001°/s ~ 15°/s Dış çerçeve: 0.001°/s ~ 15°/s |
| Açısal Dönüş Aralığı | Dış çerçeve: 0° ~ 360° İç çerçeve: -50° ~ +50° |
| Hız Hassasiyeti | ω ≤ 1°/s: 2*10⁻³ (1° ortalama) 1°/s ≤ ω < 10°/s: 2*10⁻⁴ (10° ortalama)ω ≥ 10°/s: 2*10⁻⁵ (360° ortalama) Maksimum Açısal İvme |
| İç çerçeve: ≥ 10°/s² | Dış çerçeve: ≥ 10°/s² Ürün Resimleri |