|
|
| Marka Adı: | RUYA |
| Model Numarası: | 2DT450GZ |
| Moq: | 1 set |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Teslim Zamanı: | 3-4 Ay |
| Ödeme Şartları: | T/T |
2DT450GZ çift eksenli izleme çevirme masası, hem azimut (X) hem de pitch (Y) eksenlerinde çift dereceli bir özgürlük hareketi sistemine sahip yüksek hassasiyetli iki boyutlu test ekipmanıdır.Bu gelişmiş sistem karmaşık hareket yörüngelerini doğru bir şekilde simüle eder ve çeşitli hassas bileşenlerle uyumlu bir masaüstü tasarımı benimserPozisyon kalibrasyonu, hız salınımı testi ve dinamik izleme gibi deneysel senaryolarda yaygın olarak kullanılan bu ekipman, bilimsel araştırma için istikrarlı ve güvenilir performans sağlar.HavacılıkYüksek performanslı hareket simülasyonu ve işlevsel doğrulama için ideal bir platform olarak hizmet eder.
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Yük ağırlığı | 30Kg |
| Masa çapı | F450mm |
| Masa düzlüğü | 0.02 mm |
| Tablo Çıkışı | 0.02 mm |
| Çifte Eksenli Dönüş Doğrulukları | ±3′′ |
| Çift Eksen Perpendikularitesi | ±3′′ |
| Çift Eksen Çaprazlığı | F0.5mm çaplı bir top |
| Koyu pozisyonun pozisyon hatası | Dış çerçeve: ±3′′ İç çerçeve: ±2′′ |
| Konumlandırma, açısal konumun tekrarlanabilirliği | ± 1,5" |
| Hisse aralığı | İç çerçeve: 0.001°/s~15°/s Dış çerçeve: 0.001°/s~15°/s |
| Açı dönme aralığı | Dış çerçeve: ±90° İç çerçeve: ±170° |
| Hız Doğruluğu | ω≤1°/s: 2*10−3 (1° ortalama) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10−4 (10° ortalama) ω≥10°/s: 2*10−5 (ortalama 360°) |
| Maksimum açısal hızlanma | İç çerçeve: ≥50°/s2 Dış çerçeve: ≥50°/s2 |
| Ağırlık | 380Kg |
|
| Marka Adı: | RUYA |
| Model Numarası: | 2DT450GZ |
| Moq: | 1 set |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Ahşap kutu |
| Ödeme Şartları: | T/T |
2DT450GZ çift eksenli izleme çevirme masası, hem azimut (X) hem de pitch (Y) eksenlerinde çift dereceli bir özgürlük hareketi sistemine sahip yüksek hassasiyetli iki boyutlu test ekipmanıdır.Bu gelişmiş sistem karmaşık hareket yörüngelerini doğru bir şekilde simüle eder ve çeşitli hassas bileşenlerle uyumlu bir masaüstü tasarımı benimserPozisyon kalibrasyonu, hız salınımı testi ve dinamik izleme gibi deneysel senaryolarda yaygın olarak kullanılan bu ekipman, bilimsel araştırma için istikrarlı ve güvenilir performans sağlar.HavacılıkYüksek performanslı hareket simülasyonu ve işlevsel doğrulama için ideal bir platform olarak hizmet eder.
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Yük ağırlığı | 30Kg |
| Masa çapı | F450mm |
| Masa düzlüğü | 0.02 mm |
| Tablo Çıkışı | 0.02 mm |
| Çifte Eksenli Dönüş Doğrulukları | ±3′′ |
| Çift Eksen Perpendikularitesi | ±3′′ |
| Çift Eksen Çaprazlığı | F0.5mm çaplı bir top |
| Koyu pozisyonun pozisyon hatası | Dış çerçeve: ±3′′ İç çerçeve: ±2′′ |
| Konumlandırma, açısal konumun tekrarlanabilirliği | ± 1,5" |
| Hisse aralığı | İç çerçeve: 0.001°/s~15°/s Dış çerçeve: 0.001°/s~15°/s |
| Açı dönme aralığı | Dış çerçeve: ±90° İç çerçeve: ±170° |
| Hız Doğruluğu | ω≤1°/s: 2*10−3 (1° ortalama) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10−4 (10° ortalama) ω≥10°/s: 2*10−5 (ortalama 360°) |
| Maksimum açısal hızlanma | İç çerçeve: ≥50°/s2 Dış çerçeve: ≥50°/s2 |
| Ağırlık | 380Kg |