|
|
| Marka Adı: | RUYA |
| Model Numarası: | 2DTGZ-B |
| Moq: | 1 set |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Teslim Zamanı: | 3-4 Ay |
| Ödeme Şartları: | T/T |
2DTGZ-B Çift Eksenli İki Boyutlu Yüksek Hassasiyetli Hareket Deneme Takip Dönüştürücü, azimut eksenine (X eksen) ve ton eksenine (Y eksenine) sahip iki özgürlük derecesine sahip bir tasarıma sahiptir.olağanüstü iki boyutlu hareket testi doğruluğunu elde etmek için hassas bir servo kontrol sistemi ile entegre.
Özellikle havacılık bileşenleri, optoelektronik ekipman ve inersiyel navigasyon sistemleri için tasarlanmış bu çalma masası, hedef simülasyonu dahil olmak üzere çeşitli deneysel senaryoları destekler.salınım taramasıAraştırma seviyesi performansıyla karmaşık hareket yörüngelerini doğru bir şekilde yeniden üretir.Yüksek dinamik ortamlarda sıkı test gereksinimlerini karşılamak ve aynı zamanda en son teknoloji geliştirmesini ve ekipman doğrulamalarını desteklemek.
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Yük ağırlığı | 50Kg |
| Yük Boyutu | 300mm*300mm*200mm |
| Çifte Eksenli Dönüş Doğrulukları | ±3′′ |
| Çift Eksen Perpendikularitesi | ±3′′ |
| Çift Eksen Çaprazlığı | F0.5mm çaplı bir top |
| Koyu pozisyonun pozisyon hatası | Dış çerçeve: ±15" İç çerçeve: ±15" |
| Konumlandırma, açısal konumun tekrarlanabilirliği | ±15′′ |
| Hisse aralığı | İç çerçeve: 0.001°/s~15°/s Dış çerçeve: 0.001°/s~15°/s |
| Açı dönme aralığı | Dış çerçeve: 0~360° İç çerçeve: -50°~+50° |
| Hız Doğruluğu | ω≤1°/s: 2*10−3 (1° ortalama) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10−4 (10° ortalama) ω≥10°/s: 2*10−5 (ortalama 360°) |
| Maksimum açısal hızlanma | İç çerçeve: ≥10°/s2 Dış çerçeve: ≥10°/s2 |
|
| Marka Adı: | RUYA |
| Model Numarası: | 2DTGZ-B |
| Moq: | 1 set |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Ahşap kutu |
| Ödeme Şartları: | T/T |
2DTGZ-B Çift Eksenli İki Boyutlu Yüksek Hassasiyetli Hareket Deneme Takip Dönüştürücü, azimut eksenine (X eksen) ve ton eksenine (Y eksenine) sahip iki özgürlük derecesine sahip bir tasarıma sahiptir.olağanüstü iki boyutlu hareket testi doğruluğunu elde etmek için hassas bir servo kontrol sistemi ile entegre.
Özellikle havacılık bileşenleri, optoelektronik ekipman ve inersiyel navigasyon sistemleri için tasarlanmış bu çalma masası, hedef simülasyonu dahil olmak üzere çeşitli deneysel senaryoları destekler.salınım taramasıAraştırma seviyesi performansıyla karmaşık hareket yörüngelerini doğru bir şekilde yeniden üretir.Yüksek dinamik ortamlarda sıkı test gereksinimlerini karşılamak ve aynı zamanda en son teknoloji geliştirmesini ve ekipman doğrulamalarını desteklemek.
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Yük ağırlığı | 50Kg |
| Yük Boyutu | 300mm*300mm*200mm |
| Çifte Eksenli Dönüş Doğrulukları | ±3′′ |
| Çift Eksen Perpendikularitesi | ±3′′ |
| Çift Eksen Çaprazlığı | F0.5mm çaplı bir top |
| Koyu pozisyonun pozisyon hatası | Dış çerçeve: ±15" İç çerçeve: ±15" |
| Konumlandırma, açısal konumun tekrarlanabilirliği | ±15′′ |
| Hisse aralığı | İç çerçeve: 0.001°/s~15°/s Dış çerçeve: 0.001°/s~15°/s |
| Açı dönme aralığı | Dış çerçeve: 0~360° İç çerçeve: -50°~+50° |
| Hız Doğruluğu | ω≤1°/s: 2*10−3 (1° ortalama) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10−4 (10° ortalama) ω≥10°/s: 2*10−5 (ortalama 360°) |
| Maksimum açısal hızlanma | İç çerçeve: ≥10°/s2 Dış çerçeve: ≥10°/s2 |