|
|
| Marka Adı: | RUYA |
| Model Numarası: | 2DT1000GZ |
| Moq: | 1 set |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Teslim Zamanı: | 3-4 Ay |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Şartname | Parametre |
|---|---|
| Açısal Pozisyon Çalışma Aralığı (Mekanik) | Azimut: ±185° Eğim: -5° ila +95° |
| Açısal Pozisyon Çalışma Aralığı (Elektrikli) | Azimut: ±180° Eğim: 0° ila +90° |
| Ağırlık | <300kg |
| Yük Kapasitesi | >200kg |
| Mutlak Kodlayıcı | Sıfır Referanslı |
| Oran Aralığı | Azimut ve Açı: Hızlı çekim: 5°-10°/s Yavaş çekim: 20′/s İnce hareket: 2″/s |
| Maksimum Hızlanma | ≥3°/s² |
| Eğim Dönüş Hatası | <±3″ |
| Dikeylik | ≤5″ |
| İki Eksenli Birleşik İşaretleme Doğruluğu | ≤5″ (Sistemin kapsamlı doğruluğu) |
| Takip Doğruluğu | 1″/10s, 2″/10min (Sistemin kapsamlı doğruluğu) |
| Açısal Konum Konumlandırma Doğruluğu | <±3″ |
| Açısal Konum Konumlandırma Tekrarlanabilirliği | <±1,5″ |
| Açısal Konum Konumlandırma Çözünürlüğü | <0,36″ |
|
|
| Marka Adı: | RUYA |
| Model Numarası: | 2DT1000GZ |
| Moq: | 1 set |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Ahşap kutu |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Şartname | Parametre |
|---|---|
| Açısal Pozisyon Çalışma Aralığı (Mekanik) | Azimut: ±185° Eğim: -5° ila +95° |
| Açısal Pozisyon Çalışma Aralığı (Elektrikli) | Azimut: ±180° Eğim: 0° ila +90° |
| Ağırlık | <300kg |
| Yük Kapasitesi | >200kg |
| Mutlak Kodlayıcı | Sıfır Referanslı |
| Oran Aralığı | Azimut ve Açı: Hızlı çekim: 5°-10°/s Yavaş çekim: 20′/s İnce hareket: 2″/s |
| Maksimum Hızlanma | ≥3°/s² |
| Eğim Dönüş Hatası | <±3″ |
| Dikeylik | ≤5″ |
| İki Eksenli Birleşik İşaretleme Doğruluğu | ≤5″ (Sistemin kapsamlı doğruluğu) |
| Takip Doğruluğu | 1″/10s, 2″/10min (Sistemin kapsamlı doğruluğu) |
| Açısal Konum Konumlandırma Doğruluğu | <±3″ |
| Açısal Konum Konumlandırma Tekrarlanabilirliği | <±1,5″ |
| Açısal Konum Konumlandırma Çözünürlüğü | <0,36″ |