|
|
| Marka Adı: | RUYA |
| Moq: | 1 Takım |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Teslim Zamanı: | 3-4 ay |
| Ödeme Şartları: | T/T |
Bu yüksek hassasiyetli servo izleme çalgı masası, düşük yükseklikteki güvenlik uygulamaları için tasarlanmıştır, istikrarlı, güvenilir ve hızlı işaretleme ve hareket izleme yetenekleri sunar.Modüler tasarımı olanRadar bağlantısı, spektrum yön bulma, fotoelektrik algılama, karşı önlemler,ve grev operasyonları.
Sistem entegratörleri, UAV tespitini, tanımlamasını,satın alma, ve izleme işlevleri.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Açı pozisyonu çalışma aralığı | Azimut: ±170° Eğim: -10° ila +90° |
| Toplam Ağırlık | < 100 kg |
| Yük kapasitesi | > 65 kg |
| Yük Boyutları | Derinlik: 650 mm, genişlik: 580 mm, yükseklik: 580 mm |
| Konumlandırma Sistemi | Mutlak kod diski sıfır noktası |
| Maksimum Hız | Azimut: 180°/s Eğim: 60°/s |
| Maksimum Hızlanma | Azimut: 120°/s2 Eğim: 60°/s2 |
| İzleme Doğruluğu | 0.1 mrad (RMS) Gecikme eksikliği < 40 ms Çerçeve hızı: 50 ila 100 Hz Eksik hata ≤ 2 piksel |
|
|
| Marka Adı: | RUYA |
| Moq: | 1 Takım |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | AHŞAP KUTU |
| Ödeme Şartları: | T/T |
Bu yüksek hassasiyetli servo izleme çalgı masası, düşük yükseklikteki güvenlik uygulamaları için tasarlanmıştır, istikrarlı, güvenilir ve hızlı işaretleme ve hareket izleme yetenekleri sunar.Modüler tasarımı olanRadar bağlantısı, spektrum yön bulma, fotoelektrik algılama, karşı önlemler,ve grev operasyonları.
Sistem entegratörleri, UAV tespitini, tanımlamasını,satın alma, ve izleme işlevleri.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Açı pozisyonu çalışma aralığı | Azimut: ±170° Eğim: -10° ila +90° |
| Toplam Ağırlık | < 100 kg |
| Yük kapasitesi | > 65 kg |
| Yük Boyutları | Derinlik: 650 mm, genişlik: 580 mm, yükseklik: 580 mm |
| Konumlandırma Sistemi | Mutlak kod diski sıfır noktası |
| Maksimum Hız | Azimut: 180°/s Eğim: 60°/s |
| Maksimum Hızlanma | Azimut: 120°/s2 Eğim: 60°/s2 |
| İzleme Doğruluğu | 0.1 mrad (RMS) Gecikme eksikliği < 40 ms Çerçeve hızı: 50 ila 100 Hz Eksik hata ≤ 2 piksel |