| Marka Adı: | RUYA |
| Model Numarası: | DT160-A |
| Moq: | 1 set |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Teslim Zamanı: | 2-3 ay |
| Ödeme Şartları: | T/T |
DT160-A tek eksenli elektrikli döner tabla, öncelikle çözümleyici indeksleme hatalarının test edilmesi, üretim hatalarının ayıklanması ve bakım kalibrasyonu için tasarlanmıştır. İstikrarlı performans, güvenilir çalışma ve basit kullanıcı arayüzü ile açısal konum ve hız fonksiyonel test uygulamalarına hizmet eder. Ekipman aynı zamanda diğer eylemsiz bileşenlerin ve cihazların deneysel testleri için de uygundur.
| Şartname | Değer |
|---|---|
| Yük Ağırlığı | 30Kg |
| Masa Çapı | Ф160mm |
| Tablo Düzlüğü | 0,02 mm |
| Masa Salgısı | 0,02 mm |
| Eksenin Döner Doğruluğu | ±3″ |
| Açısal Konumun Konumlandırma Hatası | ±3″ |
| Açısal Konumun Konumlandırma Tekrarlanabilirliği | ±2″ |
| Oran Aralığı | ±0,0001°/s~±300°/s |
| Hız Çözünürlüğü | 0,0001°/sn |
| Hız Doğruluğu | ω≤1°/s: 2*10⁻³ (1° ortalama) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10⁻⁴ (10° ortalama) ω≥10°/s: 2*10⁻⁵ (360° ortalama) |
| Maksimum Açısal İvme | ≥50°/s² |
| Kullanıcı Kayma Halkası | Özelleştirilebilir |
| Marka Adı: | RUYA |
| Model Numarası: | DT160-A |
| Moq: | 1 set |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Ahşap kutu |
| Ödeme Şartları: | T/T |
DT160-A tek eksenli elektrikli döner tabla, öncelikle çözümleyici indeksleme hatalarının test edilmesi, üretim hatalarının ayıklanması ve bakım kalibrasyonu için tasarlanmıştır. İstikrarlı performans, güvenilir çalışma ve basit kullanıcı arayüzü ile açısal konum ve hız fonksiyonel test uygulamalarına hizmet eder. Ekipman aynı zamanda diğer eylemsiz bileşenlerin ve cihazların deneysel testleri için de uygundur.
| Şartname | Değer |
|---|---|
| Yük Ağırlığı | 30Kg |
| Masa Çapı | Ф160mm |
| Tablo Düzlüğü | 0,02 mm |
| Masa Salgısı | 0,02 mm |
| Eksenin Döner Doğruluğu | ±3″ |
| Açısal Konumun Konumlandırma Hatası | ±3″ |
| Açısal Konumun Konumlandırma Tekrarlanabilirliği | ±2″ |
| Oran Aralığı | ±0,0001°/s~±300°/s |
| Hız Çözünürlüğü | 0,0001°/sn |
| Hız Doğruluğu | ω≤1°/s: 2*10⁻³ (1° ortalama) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10⁻⁴ (10° ortalama) ω≥10°/s: 2*10⁻⁵ (360° ortalama) |
| Maksimum Açısal İvme | ≥50°/s² |
| Kullanıcı Kayma Halkası | Özelleştirilebilir |