| Marka Adı: | RUYA |
| Model Numarası: | DT300-AS |
| Moq: | 1 set |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Teslim Zamanı: | 2-3 ay |
| Ödeme Şartları: | T/T |
Küçük elektrikli döner tablalar, bileşen hızı ve konum ölçümleri de dahil olmak üzere hassas bileşenlerin işlevsel testleri için tasarlanmıştır.
Açısal Konum Fonksiyonu:Yazılım, döner tablanın hedef konuma dönüşünü kontrol etmek için hedef açısal konumu, başlangıç ivmesini ve maksimum hızı ayarlar.
Açısal Oran Fonksiyonu:Yazılım, döner tablanın çalışmasını sabit bir hızda kontrol etmek için hedef hızı ve başlangıç ivmesini ayarlar.
| Şartname | Değer |
|---|---|
| Yük Ağırlığı | 5Kg |
| Masa Çapı | Ф300mm |
| Tablo Düzlüğü | 0,02 mm |
| Masa Salgısı | 0,02 mm |
| Eksenin Döner Doğruluğu | ±3″ |
| Açısal Konumun Konumlandırma Hatası | ±3″ |
| Açısal Konumun Konumlandırma Tekrarlanabilirliği | ±2″ |
| Oran Aralığı | ±0,0001°/s~±500°/s |
| Hız Çözünürlüğü | 0,0001°/sn |
| Hız Doğruluğu | ω≤1°/s: 2*10⁻³ (1° ortalama) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10⁻⁴ (10° ortalama) ω≥10°/s: 2*10⁻⁵ (360° ortalama) |
| Maksimum Açısal İvme | ≥100°/s² |
| Kullanıcı Kayma Halkası | Özelleştirilebilir |
| Marka Adı: | RUYA |
| Model Numarası: | DT300-AS |
| Moq: | 1 set |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Ahşap kutu |
| Ödeme Şartları: | T/T |
Küçük elektrikli döner tablalar, bileşen hızı ve konum ölçümleri de dahil olmak üzere hassas bileşenlerin işlevsel testleri için tasarlanmıştır.
Açısal Konum Fonksiyonu:Yazılım, döner tablanın hedef konuma dönüşünü kontrol etmek için hedef açısal konumu, başlangıç ivmesini ve maksimum hızı ayarlar.
Açısal Oran Fonksiyonu:Yazılım, döner tablanın çalışmasını sabit bir hızda kontrol etmek için hedef hızı ve başlangıç ivmesini ayarlar.
| Şartname | Değer |
|---|---|
| Yük Ağırlığı | 5Kg |
| Masa Çapı | Ф300mm |
| Tablo Düzlüğü | 0,02 mm |
| Masa Salgısı | 0,02 mm |
| Eksenin Döner Doğruluğu | ±3″ |
| Açısal Konumun Konumlandırma Hatası | ±3″ |
| Açısal Konumun Konumlandırma Tekrarlanabilirliği | ±2″ |
| Oran Aralığı | ±0,0001°/s~±500°/s |
| Hız Çözünürlüğü | 0,0001°/sn |
| Hız Doğruluğu | ω≤1°/s: 2*10⁻³ (1° ortalama) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10⁻⁴ (10° ortalama) ω≥10°/s: 2*10⁻⁵ (360° ortalama) |
| Maksimum Açısal İvme | ≥100°/s² |
| Kullanıcı Kayma Halkası | Özelleştirilebilir |