|
|
| Marka Adı: | RUYA |
| Model Numarası: | 2DT495-C |
| Moq: | 1 set |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Teslim Zamanı: | 3-4 Ay |
| Ödeme Şartları: | T/T |
2DT495-C çift eksenli dönen platform, iki eksenli otomatik çerçeveli çok fonksiyonel simülasyon test ekipmanıdır.Inersyal sistemlerin ve inersyal bileşenlerin işlevsel test ve deneysel gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmıştırSistem, yüksek hassasiyetli konumlandırma yeteneği, istikrarlı hız performansı ve minimum dalga şekli bozulması ile mükemmel dinamik özellikler sunar.
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Yük ağırlığı | 20kg |
| Test parçasının maksimum boyutu | 220mm * 220mm * 280mm |
| Çifte Eksenli Dönüş Doğrulukları | ±3′′ |
| Çift Eksen Perpendikularitesi | ±3′′ |
| Çift Eksen Çaprazlığı | F0.5mm çaplı bir top |
| Koyu pozisyonun pozisyon hatası | ± 5′′ |
| Konumlandırma, açısal konumun tekrarlanabilirliği | ±2′′ |
| Hisse aralığı | İç çerçeve: 0.01°/s ~ 200°/s Dış çerçeve: 0.01°/s ~ 200°/s |
| Hız Doğruluğu | ω ≤ 1°/s: 2*10−3 (1° ortalama) 1°/s ≤ ω < 10°/s: 2*10−4 (10° ortalama) ω ≥ 10°/s: 2*10−5 (ortalama 360°) |
| Maksimum açısal hızlanma | İç çerçeve: ≥100°/s2 Dış çerçeve: ≥50°/s2 |
| Kullanıcı Kayma Yüzüğü | Özelleştirilebilir |
|
| Marka Adı: | RUYA |
| Model Numarası: | 2DT495-C |
| Moq: | 1 set |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Ahşap kutu |
| Ödeme Şartları: | T/T |
2DT495-C çift eksenli dönen platform, iki eksenli otomatik çerçeveli çok fonksiyonel simülasyon test ekipmanıdır.Inersyal sistemlerin ve inersyal bileşenlerin işlevsel test ve deneysel gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmıştırSistem, yüksek hassasiyetli konumlandırma yeteneği, istikrarlı hız performansı ve minimum dalga şekli bozulması ile mükemmel dinamik özellikler sunar.
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Yük ağırlığı | 20kg |
| Test parçasının maksimum boyutu | 220mm * 220mm * 280mm |
| Çifte Eksenli Dönüş Doğrulukları | ±3′′ |
| Çift Eksen Perpendikularitesi | ±3′′ |
| Çift Eksen Çaprazlığı | F0.5mm çaplı bir top |
| Koyu pozisyonun pozisyon hatası | ± 5′′ |
| Konumlandırma, açısal konumun tekrarlanabilirliği | ±2′′ |
| Hisse aralığı | İç çerçeve: 0.01°/s ~ 200°/s Dış çerçeve: 0.01°/s ~ 200°/s |
| Hız Doğruluğu | ω ≤ 1°/s: 2*10−3 (1° ortalama) 1°/s ≤ ω < 10°/s: 2*10−4 (10° ortalama) ω ≥ 10°/s: 2*10−5 (ortalama 360°) |
| Maksimum açısal hızlanma | İç çerçeve: ≥100°/s2 Dış çerçeve: ≥50°/s2 |
| Kullanıcı Kayma Yüzüğü | Özelleştirilebilir |