| Marka Adı: | RUYA |
| Moq: | 1 TAKIM |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Teslim Zamanı: | 3 ay |
| Ödeme Şartları: | T/T |
Çift eksenli elektrikli döner tabla, azimut ekseninde (X) ve eğim ekseninde (Y) iki dereceli hareket serbestliğine sahiptir. Bu masa üstü iki boyutlu hassas test ekipmanı öncelikle atalet cihazlarının ve bileşenlerinin konum, hız, salınım ve diğer işlevlerinin test edilmesi ve kalibrasyonu için kullanılır.
| Şartname | Detaylar |
|---|---|
| Yük Ağırlığı | 20Kg |
| Masa Çapı | Ф450mm |
| Tablo Düzlüğü | 0,02 mm |
| Masa Salgısı | 0,02 mm |
| Çift Eksenli Döner Doğruluk | ±2″ |
| Çift Eksen Dikliği | ±2″ |
| Çift Eksenli Kesişim | Ф0.5mm çaplı top |
| Açısal Konumun Konumlandırma Hatası | Dış çerçeve: ±2″ İç çerçeve: ±2″ |
| Açısal Konumun Konumlandırma Tekrarlanabilirliği | ±2″ |
| Oran Aralığı | İç çerçeve: 0,01°/s ~ 1000°/s Dış çerçeve: 0,01°/s ~ 500°/s |
| Hız Doğruluğu | ω ≤ 1°/s: 2*10⁻³ (1° ortalama) 1°/s ≤ ω < 10°/s: 2*10⁻⁴ (10° ortalama) ω ≥ 10°/s: 2*10⁻⁵ (360° ortalama) |
| Maksimum Açısal İvme | İç çerçeve: ≥500°/s² Dış çerçeve: ≥200°/s² |
| Kullanıcı Kayma Halkası | Özelleştirilebilir |
| Ağırlık | ≤200Kg |
| Marka Adı: | RUYA |
| Moq: | 1 TAKIM |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Ahşap Kutu |
| Ödeme Şartları: | T/T |
Çift eksenli elektrikli döner tabla, azimut ekseninde (X) ve eğim ekseninde (Y) iki dereceli hareket serbestliğine sahiptir. Bu masa üstü iki boyutlu hassas test ekipmanı öncelikle atalet cihazlarının ve bileşenlerinin konum, hız, salınım ve diğer işlevlerinin test edilmesi ve kalibrasyonu için kullanılır.
| Şartname | Detaylar |
|---|---|
| Yük Ağırlığı | 20Kg |
| Masa Çapı | Ф450mm |
| Tablo Düzlüğü | 0,02 mm |
| Masa Salgısı | 0,02 mm |
| Çift Eksenli Döner Doğruluk | ±2″ |
| Çift Eksen Dikliği | ±2″ |
| Çift Eksenli Kesişim | Ф0.5mm çaplı top |
| Açısal Konumun Konumlandırma Hatası | Dış çerçeve: ±2″ İç çerçeve: ±2″ |
| Açısal Konumun Konumlandırma Tekrarlanabilirliği | ±2″ |
| Oran Aralığı | İç çerçeve: 0,01°/s ~ 1000°/s Dış çerçeve: 0,01°/s ~ 500°/s |
| Hız Doğruluğu | ω ≤ 1°/s: 2*10⁻³ (1° ortalama) 1°/s ≤ ω < 10°/s: 2*10⁻⁴ (10° ortalama) ω ≥ 10°/s: 2*10⁻⁵ (360° ortalama) |
| Maksimum Açısal İvme | İç çerçeve: ≥500°/s² Dış çerçeve: ≥200°/s² |
| Kullanıcı Kayma Halkası | Özelleştirilebilir |
| Ağırlık | ≤200Kg |