|
|
| Marka Adı: | RUYA |
| Model Numarası: | DT200-B |
| Moq: | 1 set |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Teslim Zamanı: | 2-3 ay |
| Ödeme Şartları: | T/T |
Yüksek hassasiyetli tek eksenli DT200-B test makinesinin, test işlemleri sırasında olağanüstü bir döner referans sağlamak için tasarlanmıştır.Çeşitli yük gereksinimlerine uyumluluk, ve otomatik merkezleme yetenekleri.
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Yük ağırlığı | 10kg |
| Masa çapı | F240mm |
| Masa düzlüğü | 0.02 mm |
| Tablo Çıkışı | 0.02 mm |
| Eksenlerin dönme doğruluğu | ±3′′ |
| Koyu pozisyonun pozisyon hatası | ± 5′′ |
| Konumlandırma, açısal konumun tekrarlanabilirliği | ± 5′′ |
| Hisse aralığı | ±0.0001°/s~±200°/s |
| Döviz oranı çözümü | 0.0001°/s |
| Hız Doğruluğu | ω≤1°/s: 2*10−3 (1° ortalama) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10−4 (10° ortalama) ω≥10°/s: 2*10−5 (ortalama 360°) |
| Maksimum açısal hızlanma | ≥100°/s2 |
| Yapı | Hem yatay hem de dikey kullanım için |
| Kullanıcı Kayma Yüzüğü | Özelleştirilebilir |
|
| Marka Adı: | RUYA |
| Model Numarası: | DT200-B |
| Moq: | 1 set |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Ahşap kutu |
| Ödeme Şartları: | T/T |
Yüksek hassasiyetli tek eksenli DT200-B test makinesinin, test işlemleri sırasında olağanüstü bir döner referans sağlamak için tasarlanmıştır.Çeşitli yük gereksinimlerine uyumluluk, ve otomatik merkezleme yetenekleri.
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Yük ağırlığı | 10kg |
| Masa çapı | F240mm |
| Masa düzlüğü | 0.02 mm |
| Tablo Çıkışı | 0.02 mm |
| Eksenlerin dönme doğruluğu | ±3′′ |
| Koyu pozisyonun pozisyon hatası | ± 5′′ |
| Konumlandırma, açısal konumun tekrarlanabilirliği | ± 5′′ |
| Hisse aralığı | ±0.0001°/s~±200°/s |
| Döviz oranı çözümü | 0.0001°/s |
| Hız Doğruluğu | ω≤1°/s: 2*10−3 (1° ortalama) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10−4 (10° ortalama) ω≥10°/s: 2*10−5 (ortalama 360°) |
| Maksimum açısal hızlanma | ≥100°/s2 |
| Yapı | Hem yatay hem de dikey kullanım için |
| Kullanıcı Kayma Yüzüğü | Özelleştirilebilir |