| Marka Adı: | RUYA |
| Model Numarası: | DT200-C |
| Moq: | 1 set |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Teslim Zamanı: | 2-3 ay |
| Ödeme Şartları: | T/T |
DT200-C Faydalı Yük 15kg Tek Eksenli İnersyal Navigasyon Test Dönüştürücü, hassas açısal ölçümler gerektiren kalibrasyon ve test uygulamaları için tasarlanmıştır.Bu sistem, dikey çelik borularına güvenli bir şekilde monte edilebilen ve yükseklik ayarlanabilir konumlandırma yeteneğine sahip bir çevirme masası tabanına sahiptir.
Döner masa sistemi, hem donanım bileşenlerini hem de W7 ve sonraki sürümlerle uyumlu kapsamlı kontrol yazılımını içerir.işleme, ve kullanıcıların çalışma modlarını, kontrol parametrelerini, hız ayarlarını ve hızlanma koruma eşiğini yapılandırmalarını sağlayan görüntüleme işlevselliği.
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Yük ağırlığı | 15kg |
| Masa çapı | F200mm |
| Masa düzlüğü | 0.02 mm |
| Tablo Çıkışı | 0.02 mm |
| Eksenlerin dönme doğruluğu | ±3′′ |
| Koyu pozisyonun pozisyon hatası | ±3′′ |
| Konumlandırma, açısal konumun tekrarlanabilirliği | ±2′′ |
| Hisse aralığı | ±0.0001°/s~±200°/s |
| Döviz oranı çözümü | 0.0001°/s |
| Hız Doğruluğu | ω≤1°/s: 2×10−3 (1° ortalama) 1°/s≤ω<10°/s: 2×10−4 (10° ortalama) ω≥10°/s: 2×10−5 (ortalama 360°) |
| Maksimum açısal hızlanma | ≥100°/s2 |
| Kullanıcı Kayma Yüzüğü | Özelleştirilebilir |
| Marka Adı: | RUYA |
| Model Numarası: | DT200-C |
| Moq: | 1 set |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Ahşap kutu |
| Ödeme Şartları: | T/T |
DT200-C Faydalı Yük 15kg Tek Eksenli İnersyal Navigasyon Test Dönüştürücü, hassas açısal ölçümler gerektiren kalibrasyon ve test uygulamaları için tasarlanmıştır.Bu sistem, dikey çelik borularına güvenli bir şekilde monte edilebilen ve yükseklik ayarlanabilir konumlandırma yeteneğine sahip bir çevirme masası tabanına sahiptir.
Döner masa sistemi, hem donanım bileşenlerini hem de W7 ve sonraki sürümlerle uyumlu kapsamlı kontrol yazılımını içerir.işleme, ve kullanıcıların çalışma modlarını, kontrol parametrelerini, hız ayarlarını ve hızlanma koruma eşiğini yapılandırmalarını sağlayan görüntüleme işlevselliği.
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Yük ağırlığı | 15kg |
| Masa çapı | F200mm |
| Masa düzlüğü | 0.02 mm |
| Tablo Çıkışı | 0.02 mm |
| Eksenlerin dönme doğruluğu | ±3′′ |
| Koyu pozisyonun pozisyon hatası | ±3′′ |
| Konumlandırma, açısal konumun tekrarlanabilirliği | ±2′′ |
| Hisse aralığı | ±0.0001°/s~±200°/s |
| Döviz oranı çözümü | 0.0001°/s |
| Hız Doğruluğu | ω≤1°/s: 2×10−3 (1° ortalama) 1°/s≤ω<10°/s: 2×10−4 (10° ortalama) ω≥10°/s: 2×10−5 (ortalama 360°) |
| Maksimum açısal hızlanma | ≥100°/s2 |
| Kullanıcı Kayma Yüzüğü | Özelleştirilebilir |