|
|
| Marka Adı: | RUYA |
| Model Numarası: | DT1000-A |
| Moq: | 1 set |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Teslim Zamanı: | 2-3 ay |
| Ödeme Şartları: | T/T |
DT1000-A tek eksenli elektrikli hız pozisyon çevirme masası tek eksenli bir masa tipi mekanik oyu sistem yapısına sahiptir.Öncelikle jiroskoplar ve hızlandırıcılar gibi inersiyel bileşenleri test etmek için tasarlanmıştır.Bu çalgı masası konum ve hız kontrolü de dahil olmak üzere çoklu fonksiyonlar sunar ve verileri toplarken çalgı masasını otomatik olarak çalıştırabilir.
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Yük ağırlığı | 300 kilo. |
| Masa çapı | F1000mm |
| Masa düzlüğü | 0.02 mm |
| Tablo Çıkışı | 0.02 mm |
| Eksenlerin dönme doğruluğu | ±3′′ |
| Koyu pozisyonun pozisyon hatası | ±3′′ |
| Konumlandırma, açısal konumun tekrarlanabilirliği | ±2′′ |
| Hisse aralığı | ±0.0001°/s~±1000°/s |
| Hız Doğruluğu | ω≤1°/s: 2*10−3 (1° ortalama) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10−4 (10° ortalama) ω≥10°/s: 2*10−5 (ortalama 360°) |
| Maksimum açısal hızlanma | ≥100°/s2 |
| Kullanıcı Kayma Yüzüğü | Özelleştirilebilir |
|
| Marka Adı: | RUYA |
| Model Numarası: | DT1000-A |
| Moq: | 1 set |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Ahşap kutu |
| Ödeme Şartları: | T/T |
DT1000-A tek eksenli elektrikli hız pozisyon çevirme masası tek eksenli bir masa tipi mekanik oyu sistem yapısına sahiptir.Öncelikle jiroskoplar ve hızlandırıcılar gibi inersiyel bileşenleri test etmek için tasarlanmıştır.Bu çalgı masası konum ve hız kontrolü de dahil olmak üzere çoklu fonksiyonlar sunar ve verileri toplarken çalgı masasını otomatik olarak çalıştırabilir.
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Yük ağırlığı | 300 kilo. |
| Masa çapı | F1000mm |
| Masa düzlüğü | 0.02 mm |
| Tablo Çıkışı | 0.02 mm |
| Eksenlerin dönme doğruluğu | ±3′′ |
| Koyu pozisyonun pozisyon hatası | ±3′′ |
| Konumlandırma, açısal konumun tekrarlanabilirliği | ±2′′ |
| Hisse aralığı | ±0.0001°/s~±1000°/s |
| Hız Doğruluğu | ω≤1°/s: 2*10−3 (1° ortalama) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10−4 (10° ortalama) ω≥10°/s: 2*10−5 (ortalama 360°) |
| Maksimum açısal hızlanma | ≥100°/s2 |
| Kullanıcı Kayma Yüzüğü | Özelleştirilebilir |