|
|
| Marka Adı: | RUYA |
| Model Numarası: | ST1000-D |
| Moq: | 1 set |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Teslim Zamanı: | 2-3 ay |
| Ödeme Şartları: | T/T |
Yüksek hassasiyetli döner platform ekipmanı öncelikle havacılık ve CNC işleme endüstrilerinde yardımcı muayene makinesi olarak kullanılır. Disk millerinin ve halka bileşenlerinin şekil ve konum sapmalarını olağanüstü doğrulukla ölçmek için tasarlanmıştır.
| Şartname | Değer |
|---|---|
| Yük Ağırlığı | 100Kg |
| Masa Çapı | Ф400mm |
| Tablo Düzlüğü | 0,025 mm |
| Masa Salgısı | 0,025 mm |
| Döndürme Modu | Manuel |
| Frenleme Modu | El freni |
| Açısal Konumun Konumlandırma Tekrarlanabilirliği | ±0,1° |
| Ölçüm Aralığı | 0~360° |
| Üçlü çubuk kadranlı gösterge braketi ile donatılmıştır | Test için kadran göstergelerini destekler |
|
| Marka Adı: | RUYA |
| Model Numarası: | ST1000-D |
| Moq: | 1 set |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Ahşap kutu |
| Ödeme Şartları: | T/T |
Yüksek hassasiyetli döner platform ekipmanı öncelikle havacılık ve CNC işleme endüstrilerinde yardımcı muayene makinesi olarak kullanılır. Disk millerinin ve halka bileşenlerinin şekil ve konum sapmalarını olağanüstü doğrulukla ölçmek için tasarlanmıştır.
| Şartname | Değer |
|---|---|
| Yük Ağırlığı | 100Kg |
| Masa Çapı | Ф400mm |
| Tablo Düzlüğü | 0,025 mm |
| Masa Salgısı | 0,025 mm |
| Döndürme Modu | Manuel |
| Frenleme Modu | El freni |
| Açısal Konumun Konumlandırma Tekrarlanabilirliği | ±0,1° |
| Ölçüm Aralığı | 0~360° |
| Üçlü çubuk kadranlı gösterge braketi ile donatılmıştır | Test için kadran göstergelerini destekler |