| Marka Adı: | RUYA |
| Moq: | 1 Takım |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Teslim Zamanı: | 2-3 ay |
| Ödeme Şartları: | T/T |
Tek eksenli elektrikli çevirme masası, araştırma testleri, üretim hata ayıklama,Fiber optik jiroskopların ve IMU'ların test edilmesi ve kalibrasyonuIstikrarlı performans, güvenilir çalışma, basit çalışma, kolay taşınabilirlik, düşük maliyet ve diğer özelliklere sahiptir.Ekipman, diğer inersiyel bileşenlerin ve ünitelerin deneysel testleri için de kullanılabilir..
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Yük ağırlığı | 30Kg |
| Masa çapı | F300mm |
| Masa düzlüğü | 0.02 mm |
| Tablo Çıkışı | 0.02 mm |
| Eksenlerin dönme doğruluğu | ±2′′ |
| Koyu pozisyonun pozisyon hatası | ±2′′ |
| Konumlandırma, açısal konumun tekrarlanabilirliği | ±2′′ |
| Hisse aralığı | ±0.0001°/s~±500°/s |
| Hız Doğruluğu | ω≤1°/s: 2*10−3 (1° ortalama) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10−4 (10° ortalama) ω≥10°/s: 2*10−5 (ortalama 360°) |
| Maksimum açısal hızlanma | ≥100°/s2 |
| Marka Adı: | RUYA |
| Moq: | 1 Takım |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Ahşap Kutu |
| Ödeme Şartları: | T/T |
Tek eksenli elektrikli çevirme masası, araştırma testleri, üretim hata ayıklama,Fiber optik jiroskopların ve IMU'ların test edilmesi ve kalibrasyonuIstikrarlı performans, güvenilir çalışma, basit çalışma, kolay taşınabilirlik, düşük maliyet ve diğer özelliklere sahiptir.Ekipman, diğer inersiyel bileşenlerin ve ünitelerin deneysel testleri için de kullanılabilir..
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Yük ağırlığı | 30Kg |
| Masa çapı | F300mm |
| Masa düzlüğü | 0.02 mm |
| Tablo Çıkışı | 0.02 mm |
| Eksenlerin dönme doğruluğu | ±2′′ |
| Koyu pozisyonun pozisyon hatası | ±2′′ |
| Konumlandırma, açısal konumun tekrarlanabilirliği | ±2′′ |
| Hisse aralığı | ±0.0001°/s~±500°/s |
| Hız Doğruluğu | ω≤1°/s: 2*10−3 (1° ortalama) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10−4 (10° ortalama) ω≥10°/s: 2*10−5 (ortalama 360°) |
| Maksimum açısal hızlanma | ≥100°/s2 |