|
|
| Marka Adı: | RUYA |
| Moq: | 1 Takım |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Teslim Zamanı: | 2-3 ay |
| Ödeme Şartları: | T/T |
Kesinlik inersiyel test cihazı olarak tek eksenli elektrikli çevirme masası, fiber optik jiroskop ve IMU'ların araştırma ve geliştirilmesinde ve üretiminde vazgeçilmez bir rol oynar.Hız için doğru ve tekrarlanabilir test koşulları sağlamak, pozisyon ve swing performans değerlendirmeleri.
Istikrarlı çalışma durumu, basitleştirilmiş çalışma prosedürleri, kolay nakliye ve ekonomik maliyetle karakterize edilir.Test doğruluğunu garanti ederken, inersiyel ürün testi için eşiği etkili bir şekilde azaltır.Dahili sabit destek çerçevesi, test kurulum sürecini optimize ederek operatörlerin verimli ve sorunsuz deneyler yapmalarını sağlar.
Dahası, çapraz uyumluluğu, çeşitli diğer inersiyel bileşenlerin deneysel doğrulanmasına yararlılığını genişletir.İnersiyonel teknoloji araştırma kurumları ve üretim işletmeleri için maliyet verimli ve çok fonksiyonel bir çözüm haline getirmek.
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Yük ağırlığı | 40kg |
| Masa çapı | F350mm |
| Masa düzlüğü | 0.02 mm |
| Tablo Çıkışı | 0.02 mm |
| Eksenlerin dönme doğruluğu | ±2′′ |
| Koyu pozisyonun pozisyon hatası | ±2′′ |
| Konumlandırma, açısal konumun tekrarlanabilirliği | ±2′′ |
| Hisse aralığı | ±0.0001°/s~±300°/s |
| Hız Doğruluğu | ω≤1°/s: 2*10−3 (1° ortalama) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10−4 (10° ortalama) ω≥10°/s: 2*10−5 (ortalama 360°) |
| Maksimum açısal hızlanma | ≥200°/s2 |
| Kullanıcı Kayma Yüzüğü | Özelleştirilebilir |
|
| Marka Adı: | RUYA |
| Moq: | 1 Takım |
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Ahşap Kutu |
| Ödeme Şartları: | T/T |
Kesinlik inersiyel test cihazı olarak tek eksenli elektrikli çevirme masası, fiber optik jiroskop ve IMU'ların araştırma ve geliştirilmesinde ve üretiminde vazgeçilmez bir rol oynar.Hız için doğru ve tekrarlanabilir test koşulları sağlamak, pozisyon ve swing performans değerlendirmeleri.
Istikrarlı çalışma durumu, basitleştirilmiş çalışma prosedürleri, kolay nakliye ve ekonomik maliyetle karakterize edilir.Test doğruluğunu garanti ederken, inersiyel ürün testi için eşiği etkili bir şekilde azaltır.Dahili sabit destek çerçevesi, test kurulum sürecini optimize ederek operatörlerin verimli ve sorunsuz deneyler yapmalarını sağlar.
Dahası, çapraz uyumluluğu, çeşitli diğer inersiyel bileşenlerin deneysel doğrulanmasına yararlılığını genişletir.İnersiyonel teknoloji araştırma kurumları ve üretim işletmeleri için maliyet verimli ve çok fonksiyonel bir çözüm haline getirmek.
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Yük ağırlığı | 40kg |
| Masa çapı | F350mm |
| Masa düzlüğü | 0.02 mm |
| Tablo Çıkışı | 0.02 mm |
| Eksenlerin dönme doğruluğu | ±2′′ |
| Koyu pozisyonun pozisyon hatası | ±2′′ |
| Konumlandırma, açısal konumun tekrarlanabilirliği | ±2′′ |
| Hisse aralığı | ±0.0001°/s~±300°/s |
| Hız Doğruluğu | ω≤1°/s: 2*10−3 (1° ortalama) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10−4 (10° ortalama) ω≥10°/s: 2*10−5 (ortalama 360°) |
| Maksimum açısal hızlanma | ≥200°/s2 |
| Kullanıcı Kayma Yüzüğü | Özelleştirilebilir |